• Erasmus+ ponownie w Pisarzowicach

• Erasmus+ ponownie w Pisarzowicach! Informujemy, że od 1 września 2020 r. nasza szkoła przystąpiła do realizacji dwuletniego projektu w ramach programu unijnego Erasmus+. Projekt będzie realizowany we współpracy ze szkołami z gminy Wilamowice oraz szkołą partnerską z miejscowości Kisújszállás na Węgrzech. Tytuł naszego projektu to: „Współpraca uczniowska na rzecz ochrony naszego środowiska pomiędzy Zsigmond Móricz Református Kollégium w Kisújszállás, a szkołami z Gminy Wilamowice”. Realizacja zadań projektowych potrwa do 31 sierpnia 2022 r.

• realizowane zadania

• DRUGA WIZYTA POLSKIEJ MŁODZIEŻY W KISÚJSZÁLLÁS

• 18.06.2023 11:57
        •  „Najlepsze rzeczy w życiu to ludzie, których kochamy, miejsca, w których byliśmy i wspomnienia, które stworzyliśmy po drodze.”- autor nieznany
          29. maja  wczesnym rankiem grupa młodzieży z naszej szkoły z opiekunem oraz uczniami z pozostałych szkół naszej gminy wyruszyła w drugą podróż na Węgry, w ramach naszego projektu promującego ekologiczne zachowania w życiu codziennym. Wyjazd podsumowywał naszą trzyletnią pracę w projekcie, przewidywał dużo wspólnej pracy uczniów, ale również poznawanie zabytków Węgier oraz po prostu wspólną zabawę uczniów, nawiązywanie nowych przyjaźni i tworzenie wspomnień, które zostaną z nami na zawsze.

• KONKURS WIZJA PRZYSZŁOŚCI – WYNIKI

• 14.06.2023 22:15
        • Miło nam ogłosić, że uczennica naszej szkoły Judyta Wadas zajęła 1 miejsce w konkursie dotyczącym wizji przyszłości - czyli literacko-plastycznego opisu, w jakim świecie będziemy żyć za 30 lat. GRATULACJE!
        • POSTAW NA SŁOŃCE

• 11.06.2023 13:27
        • W grudniu 2022 roku, uczniowie naszej szkoły przystąpili do programu „Postaw na Słońce” organizowanego przez fundację BOŚ. Program ten jest formą ogólnopolskiego konkursu. Na potrzeby konkursu w szkole powstał zespół Foton do którego należą uczniowie klas siódmych oraz ósmych pod opieką nauczyciela fizyki i matematyki, Urszuli Młocek. Zadania konkursowe zostały podzielone na dwa etapy. Podczas pierwszego z nich uczniowie zbierali informację czym są odnawialne źródła energii, jaką pełnią rolę dla środowiska oraz jak mogą poprawić naszą jakość życia.
        • KONKURS WIZJA PRZYSZŁOŚCI – WYNIKI 1. ETAPU

• 25.05.2023 15:59
        • Dziękujemy za udział w naszym konkursie zatytułowanym „Wizja przyszłości -  w jakim świecie będziemy żyć za 30 lat?”  Prace zostały nadesłane w języku polskim oraz angielskim. Wszystkie zostały wzbogacone materiałem ilustracyjnym.