• Praca w projekcie
        • KIERMASZ PODCZAS „WILAMOWSKICH ŚMIERGUSTÓW”

• 10.11.2021 19:30
        • 03.06.2018 r. nasza firma Friends’ MIX zaprezentowała swoje produkty podczas ostatniego kiermaszu zorganizowanego w czasie „Wilamowskich Śmiergustów”. Była to ostatnia szansa zakupu wytworzonych przez nas rzeczy, gdyż zgodnie z zasadami projektu firma nasza zostanie niedługo zlikwidowana. Dziękujemy za wsparcie okazane nam podczas ostatniego kiermaszu!
          Joanna Kubica
        • UPOWSZECHNIANIE PROJEKTU

• 10.11.2021 19:35
        • 02.06.2018 r. koordynatorki projektu z Pisarzowic i Wilamowic panie Joanna Kubica i Agnieszka Genc przedstawiły prezentację naszego projektu podczas międzynarodowej imprezy środowiskowej Wilamowskie Śmiergusty, realizowanej jako przykład współpracy transgranicznej.
        • DRUGIE MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE PROJEKTOWE – PODSUMOWANIE WSPÓŁPRACY

• 10.11.2021 20:46
        • 24-27.05.2018 r. odbyło się drugie Międzynarodowe Spotkanie Projektowe, w którym uczestniczyli dyrektorzy oraz koordynatorzy projektu ze wszystkich czterech szkół. Spotkanie miało na celu przede wszystkim podsumowanie dwuletniej współpracy między szkołami w ramach projektu, ewaluację, zastanowienie się nad tym, co nam poszło dobrze, co można by w przyszłości poprawić, jak przez te dwa lata zrealizowaliśmy cele i założenia naszego projektu i czy wszystkie udało się zrealizować, jaki wpływ wywarł projekt na nasze szkoły, środowisko lokalne, naszych uczniów – głównych beneficjentów projektu i w końcu nas samych, nauczycieli, którzy ten projekt realizowali.
        • PODSUMOWANIE DRUGIEJ WIZYTY WĘGRÓW W POLSCE

• 10.11.2021 20:49
        • 18.05.2018 r. odbył się w naszej szkole apel, na którym cała społeczność szkolna mogła zapoznać się z przebiegiem kolejnej wizyty młodzieży węgierskiej w szkołach gimnazjalnych naszej gminy. Pani Joanna Kubica przedstawiła uczniom program wizyty gości z Węgier i opowiedziała, jak wyglądał każdy dzień podczas mobilności, a następnie pani dyrektor Lidia Dziubek wręczyła osobom zaangażowanym w projekt certyfikaty potwierdzające aktywny udział w mobilności oraz drobne upominki przygotowane przez młodzież węgierską. Grupa Friends’ MIX otrzymała również dyplomy i nagrody za zdobycie I miejsca w konkurencji na najlepszy folder reklamujący firmę, oraz II miejsca za zawody sportowe i integracyjne.
          Joanna Kubica