• Praca w projekcie
        • RELACJA Z WYJAZDU

• 10.11.2021 22:16
        • Dnia 11 grudnia 2016 r. grupa siedmiorga uczniów z naszego gimnazjum, a także z gimnazjów w Wilamowicach i Dankowicach, udała się do węgierskiej miejscowości Kisújszállás. Mimo że droga się dłużyła, po 11 godzinach wreszcie dotarliśmy na miejsce. Tam od razu zostaliśmy zakwaterowani w pięciu domkach wypoczynkowych. Jeszcze tego samego dnia doświadczyliśmy tego, że kuchnia węgierska jest zupełnie inna niż polska, a dokładniej mówiąc – cięższa i bardziej tłusta.
        • KIERMASZ PRZED WYWIADÓWKĄ

• 10.11.2021 22:18
        • Część produktów wykonanych przez uczniów została zaprezentowana na mini jarmarku przed spotkaniem z rodzicami. Zyski ze sprzedaży zostały przeznaczone na zakup kolejnych materiałów do produkcji. Pozostała część ozdób świątecznych pojedzie z nami w grudniu do Kisújszállás, gdzie zostaną zaprezentowane na miejskich targach adwentowych. Liczymy na to, że spodobają się Węgrom i zostaną w całości sprzedane.
        • LOGO NASZEJ FIRMY

• 10.11.2021 22:22
        • Po powrocie do Polski przystąpiliśmy do wytężonej pracy. Wybraliśmy nazwę dla naszej firmy – 4U Company, uczniowie wymyślili logo firmy oraz piosenkę projektu i zajęli się produkcją rzeczy, które będzie można sprzedać podczas targów, które odbędą w grudniu w Kisújszállás, podczas pierwszego spotkania projektowego młodzieży.
        • PIERWSZE SPOTKANIE PROJEKTOWE

• 10.11.2021 22:25
        • 24-27.10.2016r. odbyło się pierwsze Międzynarodowe Spotkanie Projektowe, w którym uczestniczyli koordynatorzy projektu ze wszystkich czterech szkół. Podczas spotkania omówione zostały założenia projektu, nauczyciele uczestniczyli w lekcjach przedsiębiorczości prowadzonych przez węgierskich nauczycieli, koordynator projektu – strona węgierska szkolił polskich partnerów odnośnie zakładania i prowadzenia młodzieżowych przedsiębiorstw i objaśniał, jak powinny wyglądać nasze przedsiębiorstwa, które po powrocie do Polski powinniśmy założyć z naszymi uczestnikami projektu.
        • DRUGI ETAP KONKURSU NA LOGO

• 10.11.2021 22:27
        • Dziękujemy uczniom, którzy wzięli udział w konkursie na logo projektu. Komisji konkursowej najbardziej przypadły do gustu dwie prace: Zuzanny Kierpiec i Natalii Mączki. Oba projekty zostały przesłane na Węgry, gdzie będą reprezentować naszą szkołę podczas drugiego etapu konkursu.