• Praca w projekcie
    • PIERWSZE SPOTKANIE PROJEKTOWE

• 10.11.2021 22:25
      • 24-27.10.2016r. odbyło się pierwsze Międzynarodowe Spotkanie Projektowe, w którym uczestniczyli koordynatorzy projektu ze wszystkich czterech szkół. Podczas spotkania omówione zostały założenia projektu, nauczyciele uczestniczyli w lekcjach przedsiębiorczości prowadzonych przez węgierskich nauczycieli, koordynator projektu – strona węgierska szkolił polskich partnerów odnośnie zakładania i prowadzenia młodzieżowych przedsiębiorstw i objaśniał, jak powinny wyglądać nasze przedsiębiorstwa, które po powrocie do Polski powinniśmy założyć z naszymi uczestnikami projektu.
      • Uczniowie węgierscy zaprezentowali nam swoje mini przedsiębiorstwa, ich strukturę i produkty, które będą sprzedawać na różnego rodzaju targach. Dokonaliśmy przyporządkowania trzech partnerskich szkół trzem przedsiębiorstwom założonym przez Węgrów. Nasza szkoła została dołączona do węgierskiego przedsiębiorstwa Home, które zajmuje się produkcją różnego rodzaju gadżetów służących ozdobie domów. Koordynatorzy projektu uczestniczyli również w wykładach dotyczących organizacji wspierającej młodzieżową przedsiębiorczość na Uniwersytecie w Egerze.