• Erasmus+ ponownie w Pisarzowicach

• Erasmus+ ponownie w Pisarzowicach! Informujemy, że od 1 września 2020 r. nasza szkoła przystąpiła do realizacji dwuletniego projektu w ramach programu unijnego Erasmus+. Projekt będzie realizowany we współpracy ze szkołami z gminy Wilamowice oraz szkołą partnerską z miejscowości Kisújszállás na Węgrzech. Tytuł naszego projektu to: „Współpraca uczniowska na rzecz ochrony naszego środowiska pomiędzy Zsigmond Móricz Református Kollégium w Kisújszállás, a szkołami z Gminy Wilamowice”. Realizacja zadań projektowych potrwa do 31 sierpnia 2022 r.

• realizowane zadania

• Wyjazd na Węgry w ramach programu Erasmus+

• 19.05.2022 18:57
        • W ramach realizacji projektu Erasmus+ w naszej gminie, dwudziestu pięciu uczniów ze szkół podstawowych wraz z opiekunami  miało okazję spędzić niezapomniany tydzień na Węgrzech. W związku z tym, że celem projektu jest rozwijanie świadomości ekologicznej wśród uczniów, zwiedzaliśmy głównie parki narodowe.

Wyruszyliśmy 20 kwietnia wcześnie rano. Trasa była przepiękna, a na Słowacji szczególnie urzekło nas piękno ośnieżonych górskich szczytów.

• KONKURS FOTOGRAFICZNY

• 19.04.2022 12:25

Program Erasmus +

„Razem w celu ochrony naszego środowiska”

1. Cele projektu:

• zwrócenie uwagi na naturalne piękno  naszego otoczenia,
          • zwrócenie uwagi na dobre i złe działania społeczeństwa wobec natury,
          • zainteresowanie fotografią oraz doskonalenie tej formy sztuki,
          • rozwój zmysłu estetycznego,
          • pogłębianie podejścia środowiskowego na ekologię.
        • DZIEŃ WODY

• 14.04.2022 21:28

DZIEŃ WODY

W dniu 25 marca 2022 roku w ramach projektu Erasmus+ uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Dnia Wody.
        • SUKCES W KONKURSIE POWIATOWYM „CZŁOWIEK A ŚRODOWISKO 2021”

• 03.02.2022 17:06
        • SUKCES W KONKURSIE POWIATOWYM „CZŁOWIEK A ŚRODOWISKO 2021”

Miło nam ogłosić, że uczennica klasy 8a Zuzanna Jaworska zdobyła II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Człowiek a środowisko” w kategorii prac plastycznych, wśród uczniów klas VI-VIII. Gratulacje!

• KONKURS NA LOGO PROJEKTU

• 11.01.2022 19:45
        • Ogłaszamy konkurs na logo projektu realizowanego w naszej szkole w ramach programu Erasmus+ zatytułowanego „Razem w celu ochrony naszego środowiska”. Projekt realizowany jest w naszej szkole we współpracy ze szkołą z Kisújszállás (Węgry) oraz szkołami z Dankowic, Hecznarowic, Starej Wsi i Wilamowic.