• Erasmus+ ponownie w Pisarzowicach

• Erasmus+ ponownie w Pisarzowicach! Informujemy, że od 1 września 2020 r. nasza szkoła przystąpiła do realizacji dwuletniego projektu w ramach programu unijnego Erasmus+. Projekt będzie realizowany we współpracy ze szkołami z gminy Wilamowice oraz szkołą partnerską z miejscowości Kisújszállás na Węgrzech. Tytuł naszego projektu to: „Współpraca uczniowska na rzecz ochrony naszego środowiska pomiędzy Zsigmond Móricz Református Kollégium w Kisújszállás, a szkołami z Gminy Wilamowice”. Realizacja zadań projektowych potrwa do 31 sierpnia 2022 r.

• realizowane zadania

• KONTYNUACJA AKCJI POMOC DLA AUSTRALII

• 06.11.2021 22:17
        • W ubiegłym roku nasza Szkoła zaangażowała się w pomoc dla Australii, w związku z silnymi pożarami, które występowały na terenach Australii. Dzieci bardzo przejęły się losem zwierząt oraz groźnymi skutkami pożarów i wspólnie z nauczycielami i rodzicami postanowili wspomóc wirtualna adopcję koali.