• Erasmus+ ponownie w Pisarzowicach

• Erasmus+ ponownie w Pisarzowicach! Informujemy, że od 1 września 2020 r. nasza szkoła przystąpiła do realizacji dwuletniego projektu w ramach programu unijnego Erasmus+. Projekt będzie realizowany we współpracy ze szkołami z gminy Wilamowice oraz szkołą partnerską z miejscowości Kisújszállás na Węgrzech. Tytuł naszego projektu to: „Współpraca uczniowska na rzecz ochrony naszego środowiska pomiędzy Zsigmond Móricz Református Kollégium w Kisújszállás, a szkołami z Gminy Wilamowice”. Realizacja zadań projektowych potrwa do 31 sierpnia 2022 r.

• realizowane zadania

• Pierwsze międzynarodowe spotkanie partnerskie inaugurujące projekt w Kisújszállás

• 24.11.2021 21:36
        • Od września 2020 roku realizujemy wraz z pozostałymi szkołami naszej gminy oraz partnerską szkołą w Kisújszállás projekt zatytułowany: „Współpraca uczniowska na rzecz ochrony naszego środowiska pomiędzy Zsigmond Móricz Református Kollégium w Kisújszállás, a szkołami z Gminy Wilamowice”. Ze względu na pandemię COVID-19 nasze działania projektowe były do tej pory bardzo ograniczone. Każda ze szkół organizowała na swoim terenie różnego rodzaju przedsięwzięcia i lokalne działania projektowe, nie było jednak możliwości przeprowadzenia tego, co jest sensem projektów międzynarodowych, czyli spotkań młodzieży z obu krajów.

• Sprzątanie Świata 2021

• 27.03.2022 20:08
        • W dniu 15 września 2021 roku wzorem ubiegłych lat Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pisarzowicach wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. W ramach akcji uczniowie klas I- III udali się na spacery ulicami Pisarzowic wraz ze swoimi wychowawczyniami, natomiast uczniowie klas IV-VIII wraz z nauczycielami podczas lekcji wychowawczych wyruszyli w swoje wcześniej wyznaczone trasy.
        • XXVIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY Z CYKLU „ZIEMIA JEST JEDNA” – „LABIRYNTY ŚWIATA PODWODNEGO – WYNIKI

• 06.11.2021 21:41
        • Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Zuzanna Jaworska z kl. 7a otrzymała jedną z nagród równorzędnych w kategorii malarstwo, rysunek, grafika w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym z cyklu „Ziemia jest jedna” – „Labirynty świata podwodnego”. Wyróżnienie w tym samym konkursie zdobyła również Wiktoria Kierczak z kl. 7d.

Gratulacje!

Zapraszamy na wycieczkę po labiryntach podwodnego świata.
          Nagrodzone i wyróżnione prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

• ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII I STARYCH TELEFONÓW

• 06.11.2021 21:48
        • Przypominamy, że cały czas trwa zbiórka zużytych baterii i telefonów. Zachęcamy wszystkich uczniów do przynoszenia do szkoły wymienionych artykułów. Prosimy, by baterie i telefony podpisane były imieniem, nazwiskiem oraz klasą.