• Łącząc Serca w Magicznym Świątecznym Nastroju

• W dniu 19 grudnia w Szkole Podstawowej odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne.

Spotkanie odbyło się przy elegancko zastawionym wigilijnym stole, który był miejscem nie tylko pysznych potraw, ale również serdecznych rozmów i życzliwych spojrzeń. Goście, wśród których znaleźli się ksiądz Janusz Gacek, sołtys Andrzej Nycz, przewodniczący Rady Rodziców Rafał Rogala, kierownik Zakładu Obsługi Szkolnej i Przedszkolnej pani Katarzyna Paszkowska, a także Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, pracownicy obsługi, nauczyciele oraz pracownicy emeryci spotkali się, aby przeżyć parę miłych chwil.

Spotkanie rozpoczęło się słowami Pani Dyrektor Lidii Dziubek, która w swoim wzruszającym przemówieniu wprowadziła wszystkich obecnych w świąteczny nastrój. "Zgodnie z naszą tradycją przy dźwiękach kolęd witam się z Państwem przy wigilijnym stole". Przekazała także życzenia: Świąt ciepłych serc, jaśniejących pierwszą gwiazdką, Świąt pełnych wielu głębokich przeżyć, wewnętrznego spokoju, radości oraz błogosławieństwa Bożego.

Zgromadzeni przyjęli życzenia Pani Dyrektor brawami; następnie przyszedł czas na świąteczne przedstawienie, którego główne role odegrały klasy czwarte.

Aniołki w białych strojach i z aureolami na głowach zaczarowały wszystkich swoim urokiem i zapałem. Przedstawienie, pełne w oprawie świątecznych dekoracji i pięknych kostiumów, ukazało nie tylko talent artystyczny uczniów, ale również ich zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego momentu.

Po przedstawieniu wszyscy wspólnie delektowali się wigilijnym poczęstunkiem. Spotkanie przepełnione było radością, wspólnym śpiewem kolęd, a także radosnymi rozmowami przy wigilijnym stole.

Spotkanie przedświąteczne w Szkole Podstawowej w Pisarzowicach nie tylko wprowadziło uczestników w wyjątkowy nastrój Świąt Bożego Narodzenia, ale również umocniło więzi społeczności szkolnej. Wspólne świętowanie, radość i wzajemne życzenia sprawiły, że to spotkanie pozostanie na długo w sercach uczestników, tworząc piękną i magiczną pamięć o przedświątecznym czasie spędzonym razem.