• NASZE PRODUKTY

• 11.11.2021 10:33
        • Prezentacje multimedialne

W czasie projektu uczniowie tworzyli prezentacje w programie PowerPoint o zawodach teraźniejszości i przyszłości. Głównym celem było zapoznanie się z zawodami, które wykonujemy i które zmieniały się przez lata. Skupiliśmy się na najbardziej popularnych zawodach, aby porównać je wśród naszych partnerów projektu. Dla lepszego zrozumienia naszej kultury stworzyliśmy prezentacje o Polsce i naszej miejscowości. Głównym celem było poznanie kultury, lokalnych zawodów, wartości i symboli narodowych.

• FESTIWAL COMENIUSA

• 11.11.2021 10:36
        • Dnia 17 czerwca br. nasza szkoła wzięła udział w festiwalu europejskiego programu Uczenie się przez całe życie. Festiwal odbył się w naszej szkole.
          Głównym celem festiwalu było zaprezentowanie naszej szkoły, która korzysta z europejskiego programu edukacyjnego. To była nasza druga współpraca międzynarodowa w ramach projektu Comenius.