• FESTIWAL COMENIUSA

• 11.11.2021 10:36
      • Dnia 17 czerwca br. nasza szkoła wzięła udział w festiwalu europejskiego programu Uczenie się przez całe życie. Festiwal odbył się w naszej szkole.
        Głównym celem festiwalu było zaprezentowanie naszej szkoły, która korzysta z europejskiego programu edukacyjnego. To była nasza druga współpraca międzynarodowa w ramach projektu Comenius.
      • Podczas tegorocznego festiwalu uczniowie wystawili inscenizację dotyczącą tematu projektu "Occupations 2050", która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Ponadto uczniowie wykonali dla wszystkich gości zakładki do książek, którymi zachęcaliśmy do rozpoczęcia współpracy międzynarodowej.
        Atrakcją festivalu była również loteria fantowa, zawody sportowe, występy taneczne, występ orkiestry dętej, żołnierska grochówka, ciasta i inne zabawy zorganizowane dla dzieci ich rodzin.