• Pokaz zajęć rękodzielnictwa, robotyki oraz wydruków 3D

• 16.11.2022 23:26
      • 13 października, z okazji 60-lecia Szkoły zorganizowane zostały pokazowe warsztaty rękodzielnictwa, robotyki i wydruów 3D.  Uczestniczyli w nich nie tylko gościie obecni na 60-leciu Szkoły, ale również zaproszeni zostali mieszkańcy Pisarzowic.
      • Uczniowie, wraz z opiekunami, przygotowali pokazowe warsztaty . Zaprezentowany został sprzęt zakupiony w ramach projektu "Labolatoria Przyszłości". Goście z wielkim zainteresowaniem oglądali zaprogramowane przez uczniów klas 5 i 6 stanowiska. Na oczach zwiedzających dokonywali oni zmian w wybudowanich elementach, a także modyfikowali ich oprogramowanie.

Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy wydruków 3D. Wielu zwiedzających przez kilka minut obserwowało drukujące się elementy. Zaproszeni goście otrzymali również pamiątkowe breloki wykonane metodą wydruków 3D.