• Erasmus+ ponownie w Pisarzowicach

• Erasmus+ ponownie w Pisarzowicach! Informujemy, że od 1 września 2020 r. nasza szkoła przystąpiła do realizacji dwuletniego projektu w ramach programu unijnego Erasmus+. Projekt będzie realizowany we współpracy ze szkołami z gminy Wilamowice oraz szkołą partnerską z miejscowości Kisújszállás na Węgrzech. Tytuł naszego projektu to: „Współpraca uczniowska na rzecz ochrony naszego środowiska pomiędzy Zsigmond Móricz Református Kollégium w Kisújszállás, a szkołami z Gminy Wilamowice”. Realizacja zadań projektowych potrwa do 31 sierpnia 2022 r.

• realizowane zadania

• XVII POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SZKÓŁ Z TERENU POWIATU BIELSKIEGO pt. „CZŁOWIEK A ŚRODOWISKO”

• 06.11.2021 22:06
      • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Człowiek a środowisko”. Konkurs ma na celu rozbudzanie świadomości ekologicznej - życia w czystym środowisku naturalnym, popularyzację działalności edukacyjnej nakierowanej na czyste środowisko, kształtowanie wśród dzieci i młodzieży emocjonalnego stosunku do właściwych zachowań w środowisku w którym mieszkają, oraz inspirowanie młodzieży do twórczości plastycznej i literackiej.
      • Konkurs trwał od 1 października do 13 listopada, odbywał się w trzech grupach wiekowych, w kategoriach literackiej, plastycznej i fotograficznej.
        W szkole zorganizowano I – szkolny etap konkursu. W bieżącym roku szkolnym w konkursie uczestniczyło 21 osób, nagrodzono i wyróżniono 6 prac. Wytypowane i nagrodzone prace zostały przesłane do organizatora konkursu.