• Praca w projekcie
      • KONKURS NA LOGO ERASMUS PLUS

• 10.11.2021 22:28
      • Ogłaszamy konkurs na logo projektu realizowanego w naszej szkole w ramach programu Erasmus plus zatytułowanego „Od przyjaźni do wzajemnej nauki”. Projekt realizowany będzie w naszym gimnazjum we współpracy ze szkołą z Kisújszállás (Węgry) oraz gimnazjami z Dankowic i Wilamowic.

• Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego symbolu graficznego (logo) projektu.

Logo wykorzystywane będzie przez szkołę w celach identyfikacyjnych, promocyjnych, reklamowych, korespondencyjnych.

Etap szkolny konkursu trwa do 14.10.2016r.

Zwycięskie prace będą reprezentować naszą szkołę w drugim etapie konkursu, który zostanie rozstrzygnięty na spotkaniu koordynatorów projektu w Kisújszállás (27.10.2016r.).

Prace mogą być wykonane w wersji papierowej (format A4) lub elektronicznej. Projekt powinien być przedstawiony w wersji kolorowej. Logo powinno być czytelne, łatwe do zapamiętania, musi odzwierciedlać/symbolizować następujące słowa: przyjaźń polsko-węgierska, przedsiębiorczość, współpraca, wspólne przedsięwzięcia. Może też nawiązywać do tytułu projektu i krajów oraz miejscowości w nim uczestniczących.

Prace należy dostarczać do p. Joanny Kubicy (wersja papierowa) lub przesyłać na adres: joanna.kubica@op.pl